Drobečková navigace

Úvod > Škola > Aktuality > Návštěva ve škole v Horních Heřmanicích

Návštěva ve škole v Horních HeřmanicíchDatum konání:
10.6.2022

Návštěva ve škole v Horních Heřmanicích

V pátek 10. června a o týden později 17. června byla celá naše družina na návštěvě ve škole v Horních Heřmanicích. Dostalo se nám velmi vřelého přivítání! Nejprve se naše děti seznámily s prostředím tamní školy, prohlédly si školní družinu i třídy a poté jsme se všichni sešli na školní zahradě, kterou mají v Heřmanicích opravdu úžasnou! Dokonce i s výběhem pro želvy. Bylo pro nás nachystáno mnoho aktivit, her a opékání párků. Děti se hned skamarádily, a proto zde dvě hodiny utekly rychleji, než bychom chtěli!

V podobných akcích budeme určitě pokračovat!

 

ŠD v Horních Heřmanicích
ŠD v Horních Heřmanicích
ŠD v Horních Heřmanicích
ŠD v Horních Heřmanicích
ŠD v Horních Heřmanicích
ŠD v Horních Heřmanicích
ŠD v Horních Heřmanicích
ŠD v Horních Heřmanicích
ŠD v Horních Heřmanicích
ŠD v Horních Heřmanicích
ŠD v Horních Heřmanicích
ŠD v Horních Heřmanicích
ŠD v Horních Heřmanicích
ŠD v Horních Heřmanicích
ŠD v Horních Heřmanicích
ŠD v Horních Heřmanicích
ŠD v Horních Heřmanicích