Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Škola > Aktuality > Nejlepší školní výrobek

Nejlepší školní výrobekDatum konání:
20.3.2017

Soutěž „O nejlepší výrobek“

Krajská hospodářská komora Pardubického kraje v rámci projektu „ Volba povolání v Pardubickém kraji“ uspořádala krajské kolo soutěže o nejlepší výrobek.

Školního kola této soutěže se zúčastnili: Štěpánka Lerchová (2. třída) s výrobkem Domeček, Eliška Kudláčková (8. třída) s výrobkem Krokodýl, Ondřej Skala (9. třída) se sadou nožů, nejmenovaná žákyně (9. třída) s prostorovými skládankami, Filip Beran (8. třída) s výrobkem Lžíce, Michal Lerch (6. třída) s výrobkem Model studny a Anna Chaloupková (6. třída) s výrobkem Taška.

Rozhodování, kdo bude reprezentovat naší školu v krajském kole, bylo velice obtížné, protože všechny výrobky byly velice pěkné a soutěžící při jejich přípravě museli vynaložit nemalé úsilí a prokázat velkou šikovnost.

Vítězi se nakonec stali: Ondřej Skala (9. třída), nejmenovaná žákyně (9. třída) a Michal Lerch (6. třída).

Všem zúčastněným děkujeme za účast a vítězům přejeme mnoho štěstí v krajském kole této soutěže.

                           1. misto.JPG

  3. misto.JPG   DSC00403.JPG  DSC00406.JPG    DSC00407.JPG  DSC00408.JPG