Drobečková navigace

Úvod > Škola > Aktuality > Nejlepší v okrese

Nejlepší v okreseDatum konání:
17.9.2019

Také v letošním školním roce navázali naši žáci na úspěchy v atletických soutěžích. Pro žáky druhého stupně je organizován atletický čtyřboj. Naši školu reprezentovali žáci a žákyně šesté a sedmé třídy. I v tomto klání ukázali naši žáci svoji sílu. V každé kategorii byla veliká konkurence. Deset družstev se ucházelo o stupně vítězů. Boje to byly opravdu urputné. Družstvo dívek v konečném pořadí obsadilo těsně šesté místo. Školu reprezentovaly Gábina a Viktorie Skalická, Sabina Matějková a Lucie Grossmannová. Chlapecké družstvo ve složení Ondřej Chaloupek, Šimon Heger, Jan Lušovjan a Jakub Jirásek zvítězilo. Chlapci se tak stali přeborníky okresu v atletickém čtyřboji! Ondřej Chaloupek se v celkovém pořadí jednotlivců umístil na výborném třetím místě a hned za ním byl Šimon Heger. Ondřej vyhrál hod míčkem s výkonem 51.10 a byl třetí ve skoku dalekém. Šimon vyhrál skok daleký  s výkonem 430cm a vyhrál i běh na 60m. Děkuji všem zúčastněným za vynikající výkony a snahu.

 

Atletický čtyřboj Atletický čtyřboj Atletický čtyřboj Atletický čtyřboj Atletický čtyřboj Atletický čtyřboj Atletický čtyřboj Atletický čtyřboj Atletický čtyřboj Atletický čtyřboj Atletický čtyřboj Atletický čtyřboj

Atletický čtyřboj Atletický čtyřboj Atletický čtyřboj

Diplom  Diplom


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů