Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Škola > Aktuality > Nuda doma skončila

Nuda doma skončilaDatum konání:
25.5.2020

Nuda doma skončila

     V rouškách, s odstupy dvou metrů, ale přesto natěšeni, přišli 25. 5. do školy i nejmenší žáčci. Padesát dva dlouhých dní doma plnili úkoly, které jim posílaly paní učitelky.

Ale i na nepříjemných věcech se dají najit pozitiva. Mohli jsme chodit pozdě spát, lenošit, válet se na gauči a v posteli… Oproti tomu zase nuda, úkoly a výuka přes PC, karanténa… To ve škole jsou kamarádi, zábava a spousta činností, které se v kolektivu dělají lépe. Pořád sice musíme myslet na všechna poměrně přísná pravidla, ale nejen děti, ale i dospělí, si určitě uvědomili, jak moc důležité jsou pro člověka sociální vazby.

    Tak všichni doufáme, že to nejhorší máme za sebou a brzo přivítáme zpátky ve škole i žáky II. stupně.

2(1).jpg První stupeň První stupeň První stupeň