Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Škola > Aktuality > Okesní kolo ve florbalu dívek 2019

Okesní kolo ve florbalu dívek 2019Datum konání:
19.2.2019

Další sportovní akce, kam byla naše škola pozvána, bylo okresní kolo ve florbalu dívek v Brandýse nad Orlicí. Opět jsme sestavili tým osmi hráček ze čtvrtého a pátého ročníku. V úterý 19. 2. 2019 jsme brzo ráno vyrazily autobusem do Lanškrouna a pak jsme pokračovaly vlakem do Brandýsa nad Orlicí. Brandýská ZŠ je naštěstí blízko nádraží, tak jsme se bez problémů stihly zapsat a připravit na turnaj. Hrálo se systémem „každý s každým“. Všechny týmy tedy odehrály čtyři zápasy. Děvčata bojovala jako lvice. Jejich výkon se mezi výběrem hráček z městských škol určitě neztrácel. Zaslouží si velikou pochvalu. Na závěrečném nástupu dívky obdržely diplom. Při čekání na zpáteční vlak se odměnily nákupem sladkostí v místním Konzumu. Cesta zpět proběhla bez komplikací. Domů jsme si přivezly spoustu nových zkušeností a zážitků.

Okrskové kolo ve florbalu dívek 2019 Okrskové kolo ve florbalu dívek 2019 Okrskové kolo ve florbalu dívek 2019 Okrskové kolo ve florbalu dívek 2019 Okrskové kolo ve florbalu dívek 2019 Okrskové kolo ve florbalu dívek 2019 Okrskové kolo ve florbalu dívek 2019 Okrskové kolo ve florbalu dívek 2019 Okrskové kolo ve florbalu dívek 2019