Drobečková navigace

Úvod > Škola > Aktuality > Okresní kolo ve volejbalu chlapců

Okresní kolo ve volejbalu chlapcůDatum konání:
14.3.2023

Okresní kolo ve volejbalu chlapců

Po delší době se pomalu rozjíždějí sportovní soutěže žáků základních škol. Vypsané okresní kolo ve volejbale se neuskutečnilo, tak nám nezbylo nic jiného, než bojovat v okresním kole. Okresní soutěž organizovala základní škola z Chocně. Cesta do nepříliš vzdálené Chocně byla opravdu plná dojmů a radosti z cestování po našem kraji. S hodinovým zpožděním jsme se konečně dostali do haly a zbylo na nás nepříliš oblíbené „dohrajete to v kuse“. Čekaly nás tři utkání hned za sebou. Po prvním rozkoukávání jsme si poradili s týmem Základní školy Svatopluka Čecha. V druhém utkání se náš tým potkal se zkušenými volejbalisty. Ti nás dokázali vybičovat k úplně jinému výkonu. Po velmi vyrovnaném prvním setu prohrál náš tým 21:25. Druhý set už byl více v režii zkušených choceňských hráčů. V posledním utkání nás čekal tým Základní školy Choceňského B. V příjemném duchu se dohrálo i poslední utkání, které bylo ve znamení častých time-outů, jelikož náš sedmičlenný tým byl dost vyčerpán.

Mám radost, že se kluci na turnaj chtěli dostat a že odvedli velmi skvělou práci. Děkuji panu Vávrovi za přípravu většiny chlapců v kroužku, který vede.

Doufám, že se volejbal ve Výprachticích ještě nějakou dobu bude držet aspoň na takovéto úrovni. 

Volejbalový tým chlapců 2023
Volejbalový tým chlapců 2023
Volejbalový turnaj 2023