Úvod > Škola > Aktuality > Okresní kolo ve volejbalu chlapců

Okresní kolo ve volejbalu chlapců

Datum konání:
14.3.2023

Po delší době se pomalu rozjíždějí sportovní soutěže žáků základních škol. Vypsané okresní kolo ve volejbale se neuskutečnilo, tak nám nezbylo nic jiného, než bojovat v okresním kole. Okresní soutěž organizovala základní škola z Chocně. Cesta do nepříliš vzdálené Chocně byla opravdu plná dojmů a radosti z cestování po našem kraji. S hodinovým zpožděním jsme se konečně dostali do haly a zbylo na nás nepříliš oblíbené „dohrajete to v kuse“. Čekaly nás tři utkání hned za sebou. Po prvním rozkoukávání jsme si poradili s týmem Základní školy Svatopluka Čecha. V druhém utkání se náš tým potkal se zkušenými volejbalisty. Ti nás dokázali vybičovat k úplně jinému výkonu. Po velmi vyrovnaném prvním setu prohrál náš tým 21:25. Druhý set už byl více v režii zkušených choceňských hráčů. V posledním utkání nás čekal tým Základní školy Choceňského B. V příjemném duchu se dohrálo i poslední utkání, které bylo ve znamení častých time-outů, jelikož náš sedmičlenný tým byl dost vyčerpán.

Mám radost, že se kluci na turnaj chtěli dostat a že odvedli velmi skvělou práci. Děkuji panu Vávrovi za přípravu většiny chlapců v kroužku, který vede.

Doufám, že se volejbal ve Výprachticích ještě nějakou dobu bude držet aspoň na takovéto úrovni.