Drobečková navigace

Úvod > Škola > Aktuality > Okresní kolo ve vybíjené

Okresní kolo ve vybíjenéDatum konání:
24.4.2019

    Dívky ze 4. a 5. ročníku si vybojovaly prvním místem v okrskovém kole ve vybíjené postup do kola okresního, které se konalo 24. 4. 2019 v Ústí nad Orlicí. Vyrazily jsme brzy ráno autobusem do Lanškrouna a potom pokračovaly vlakem. Turnaj se konal na volejbalových kurtech u atletického stadionu. Čekala nás tedy rozcvička v podobě zhruba dvoukilometrové procházky od vlaku na místo konání. Přes počáteční potíže s organizací jsme se zapsaly včas. Proběhlo rozlosování a krátká porada vedoucích týmů.  A mohlo se začít. Hrálo se souběžně na dvou kurtech, na jednom dívky a na druhém chlapci. Každý z týmů měl před sebou čtyři zápasy. Děvčata bojovala jako lvice.  Na své konto si připsala jak vítězství, tak porážky. Nakonec z toho bylo krásné čtvrté místo.

   I přesto, že nám počasí moc nepřálo a pohár jsme nevyhrály, odjížděly jsme domů s dobrým pocitem. Dívky si zaslouží velikou pochvalu a poděkování za vzornou reprezentaci naší školy.

 Vybíjená 2019 Vybíjená 2019 Vybíjená 2019 Vybíjená 2019 Vybíjená 2019 Vybíjená 2019