Drobečková navigace

Úvod > Škola > Aktuality > Okrskové kolo v malé kopané McDonalďs cup

Okrskové kolo v malé kopané McDonalďs cupDatum konání:
21.4.2022

Okrskové kolo v malé kopané McDonalďs cup

Po turnaji ve vybíjené se pro chlapce prvního stupně otevřel i turnaj v malé kopané. I když jsme kopanou ve škole netrénovali, měl náš tým velké šance si zahrát o hezký výsledek. Nemoc a zranění nám však cestu k pěknému výsledku zhatili. U autobusu jsme se sešli tak akorát na hru, bez možnosti střídání. Cestou na turnaj jsme také museli řešit post brankáře. Turnaj šest mušketýrů odehrálo, ale velkou radost jsme z toho mít nemohli. Čtyři porážky a celkové skóre 22:5 není nijak lichotivé. Misím však kluky pochválit za snahu a bojovnost, se kterou se v oslabení do turnaje vrhli. Nějaký gól jsme i dali a kluci se mohli společně zaradovat a prožít si hru na opravdovém fotbalovém stadionu. Velmi dobrý výkon převedl Toník s Lukášem a snad i vycházející brankářská hvězda Lukáš. Sladká odměna po turnaji však čekala na všechny. Nohy budou sice zítra bolet, ale věřím, že by kluci jeli určitě znovu. Tak pánové děkuji a sportu zdar!

McDonlďs cup 2022
McDonlďs cup 2022
McDonlďs cup 2022
McDonlďs cup 2022
McDonlďs cup 2022
McDonlďs cup 2022


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů