Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Škola > Aktuality > Okrskové kolo ve florbalu mladší žáci

Okrskové kolo ve florbalu mladší žáciDatum konání:
18.11.2015

Po roce se mladší žáci vydali na turnaj ve florbalu tradičně do Jablonného nad Orlicí. Turnaje se zúčastnilo 6 družstev, které organizátor rozdělil do dvou skupin. V naší skupině byly týmy Jablonného a Červené Vody.  Soupeři to byli velmi silní. Jablonné jde každoročně na postup a v týmu Červené Vody se objevují hokejbalisté z nedalekých Králík. Rozhodující pro náš tým byl tedy zápas o 5. místo.  Po velmi vyrovnaném boji skončil zápas smírně 1:1. V samostatných nájezdech jsme proměnili jen jeden ze čtyř. A zbylo na nás jen šesté místo.  Můžeme jen litovat promarněných šancí a nebylo jich málo. Tak snad příští rok.

Florbal 2015  Florbal 2015  Florbal 2015 Florbal 2015  Florbal 2015  Florbal 2015

vce foto zde


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář