Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Škola > Aktuality > Okrskové kolo ve florbalu mladší žáci

Okrskové kolo ve florbalu mladší žáciDatum konání:
18.11.2015

Po roce se mladší žáci vydali na turnaj ve florbalu tradičně do Jablonného nad Orlicí. Turnaje se zúčastnilo 6 družstev, které organizátor rozdělil do dvou skupin. V naší skupině byly týmy Jablonného a Červené Vody.  Soupeři to byli velmi silní. Jablonné jde každoročně na postup a v týmu Červené Vody se objevují hokejbalisté z nedalekých Králík. Rozhodující pro náš tým byl tedy zápas o 5. místo.  Po velmi vyrovnaném boji skončil zápas smírně 1:1. V samostatných nájezdech jsme proměnili jen jeden ze čtyř. A zbylo na nás jen šesté místo.  Můžeme jen litovat promarněných šancí a nebylo jich málo. Tak snad příští rok.

Florbal 2015  Florbal 2015  Florbal 2015 Florbal 2015  Florbal 2015  Florbal 2015

vce foto zde


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů