Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Škola > Aktuality > Okrskové kolo ve florbalu mladší žákyně

Okrskové kolo ve florbalu mladší žákyněDatum konání:
19.11.2015

I tým dívek zavítal na okrskové kolo do Jablonného. Oslabeni o nemocnou brankářku se dívky statečně praly o každý míček. V brance se tak poprvé objevila Veronika Marková. Dívky v sedmi se postavily v prvním zápase Jablonnému, které mělo ve svém týmu šestnáct hráček. Vývoj utkání však takové přesile nenasvědčoval. Po šestnácti minutách se skóre chudě chvělo na stavu 2:1 pro domácí.  A to mohly být domácí hráčky velmi rády, že jsme ke konci utkání neproměnily vyloženou šanci. Jen trefit prázdnou branku. V dalších zápasech se naše hráčky dokázaly více prosadit a porazily Tatenice a Gymnázium Žamberk. V boji o druhé místo podlehly holkám z Klášterce. Třetí místo je moc hezké a moc holkám za jejich výkon děkuji.

Florbal 2015  Florbal 2015  Florbal 2015  Florbal 2015  Florbal 2015  Florbal 2015

více foto zde