Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Škola > Aktuality > Okrskové kolo ve florbalu mladších žáků

Okrskové kolo ve florbalu mladších žákůDatum konání:
27.11.2018

Na okrskové kolo jsme letos výjimečně vyrazili do Lanškrouna do tělocvičny Základní školy Bedřicha Smetany. Čekala nás celkem čtyři utkání.  Hned v prvním zápase se nám postavilo družstvo Základní školy Aloise Jiráska. A právě Jakub Jirásek (náš nejlepší útočník) hned v úvodu dvěma góly určil celý průběh utkání. Na konci bylo skóre 5:3. V dalším utkání nás čekalo domácí družstvo. Musím říci, že to byl nejlepší výkon našeho družstva. Domácí byli totiž velkým favoritem. Po velmi vyrovnaném průběhu jsme budoucímu vítězi sebrali dva body a remizovali 4:4. V dalších dvou zápasem se projevila slabší fyzická kondice a také málo hráčů na střídání. Po dvou porážkách skončilo naše družstvo na čtvrtém místě. Každopádně by mohlo mít toto mladé družstvo velkou budoucnost. Jsou zde hráči, kteří mají výbornou střelu, dobrý pohyb a odvahu jít jeden na jednoho. 

Doufám, že kluky florbal chytil a budou třeba součástí i nějakého sportovního klubu. Určitě by jim to pomohlo. Florbal 2018 Florbal 2018 Florbal 2018 Florbal 2018 Florbal 2018 Florbal 2018 Florbal 2018 Florbal 2018 Florbal 2018 Florbal 2018 Florbal 2018 IMG_2265.JPG

Školu reprezentovali: Jakub Jirásek, Jan Lušovjan, Lukáš Hanzlíček, Josef Medek, Štěpán Helbich, Saša Fišer, Štěpán Štrauf,