Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Škola > Aktuality > Okrskové kolo ve florbalu starší žáci

Okrskové kolo ve florbalu starší žáciDatum konání:
1.12.2015

Starší žáci pod vedením paní učitelky Evy Mrázové zavítali do Jablonného na tradiční turnaj ve florbalu. Turnaje se zúčastnilo šest družstev rozlosovaných do dvou skupin. Naši chlapci se postupně utkali s domácími a týmem z Králik. Vylosovaná skupina velmi silná. Po dvou porážkách se tým soustředil na boj o 5. místo. Po vyrovnaném boji se rozhodovalo až v nájezdech. Zde uspěli naši hráči a mohli slavit vítězství nad týmem z Červené Vody.


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů.