Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Škola > Aktuality > Okrskové kolo ve florbalu starší žákyně

Okrskové kolo ve florbalu starší žákyněDatum konání:
3.12.2015

Po roční pauze se i starší žákyně vydaly do Jablonného změřit své florbalové dovednosti s ostatními. Na turnaj se přihlásilo celkem pět družstev. Na naše hráčky tedy čekaly čtyři těžké zápasy. Hned první důkladně prověřil připravenost našeho družstva. Tým Jablonného hraje každý rok o postup a letos tomu nebylo jinak. Po dvou rychlých gólech se naše družstvo semklo a stalo se velmi houževnatým týmem. Porážka čtyři nula nevypadá vůbec hrozivě. Velkou zásluhu na tom měla i vynikající brankářka Eliška Horáková. Druhý zápas byl o něčem jiném. Naše družstvo dobře kombinovalo a hlavně začalo střílet góly. První gól jsme však dostaly my. Do poločasu však dívky vývoj otočily. Na konci zápasu se mohlo naše družstvo radovat z výhry čtyři jedna. Třetí zápas byl ve znamení boje s dalším těžkým soupeřem. Opět dívky prohrály čtyři nula. Poslední zápas přinesl spoustu zajímavých obratů. Naše družstvo od začátku prohrávalo a neustále stahovalo náskok soupeře. Zápas byl vyrovnaný a moc se nebránilo. Šance na rozhodnutí měly oba celky. Těsně před koncem dívky prohrávaly o jeden gól. Ten však dokázaly vstřelit a zápas šel do prodloužení. To se hrálo tři na tři. Zápas měl náboj a šance střídala šanci. Hala bouřila. Po čtyřech minutách se radovaly naše dívky. Vítězný gól vstřelila Eva Skalická. Byl to nejhezčí zápas celého turnaje. Díky svoji hrou mile překvapily a zaslouženě si vybojovaly druhé místo v okrsku. Gratulujeme!!!


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů