Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Škola > Aktuality > Okrskové kolo ve florbalu starších žákyň

Okrskové kolo ve florbalu starších žákyňDatum konání:
22.11.2018

        Žákyně osmé a deváté třídy reprezentovaly naši školu již tradičně v Jablonném nad Orlicí. V konkurenci pěti týmů si vedly velmi dobře.  Po menších problémech s výstrojí se náš tým pustil do prvního zápasu, kde nás čekal domácí tým. Utkání bylo celou dobu nečekaně vyrovnané. Na každý gól náš tým dokázal rychle odpovědět.  Hra byla dobře organizovaná a rychlé brejky dělaly domácím velké problémy. Po velmi statečném a bojovném výkonu skončilo toto utkání naší porážkou 3:4. Bylo to naše nejlepší vystoupení v turnaji. V dalším zápase se náš tým utkal s nepříjemným soupeřem z Klášterce. Byl to úplně jiný zápas, hodně se faulovalo a byl to spíše boj o přežití. Minutu a půl před koncem soupeř vyrovnal na 4:4. V poslední minutě jsme se rozhodli vrhnout vše do útoku. A vyplatilo se. Asi čtyřicet sekund před koncem se nám podařilo vstřelit vítěznou branku a vyhrát 5:4. Další dvě utkání, která následovala, byla už čistě v naší režii a do hry se více dostaly dívky z lavičky. V celkovém zúčtování obsadilo naše družstvo krásné druhé místo.  Turnaj se mi moc líbil. Dívky hrály zodpovědně a chvílemi byla radost se na ně dívat.

Školu reprezentovaly:  Eliška Kuttichová, Táňa Fišerová, Simona Jandejsková, Gabriela Injajevová, Zuzana Mertová, Klára Grossmannová, Viktorie Štěfanová, Annička Chaloupková, Sára Holubcová

Obrázek.jpg


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů