Drobečková navigace

Úvod > Škola > Aktuality > Okrskové kolo ve vybíjené

Okrskové kolo ve vybíjenéDatum konání:
13.4.2022

Okrskové kolo ve vybíjené

Po dlouhé odmlce se rozjely soutěže na plné obrátky. Jednou z nich je i vybíjená pro první stupeň. Pro letošní rok se pořádáním ujala základní škola z Dolní Dobrouče. Kromě domácích a našeho družstva se turnaje zúčastnilo i družstvo základní školy z Jiráskova náměstí v Lanškrouně.

Na místě nás přivítali milé paní učitelky a natěšený tým domácích. Po menším rozcvičení se turnaj rozběhl naplno. Naším prvním soupeřem byl tým z Lanškrouna. Velcí favorité celé soutěže. Výsledek se dal odhadnout. Po výrazně zlepšeném druhém poločase naše družstvo prohrálo o pět životů. Druhým soupeřem byl tým domácí Dobrouče, který tak prohrál své první utkání. Byla to bitva dvou rovnocenných soupeřů. První poločas jsme vyhráli o dva životy.  Vstup do druhého poločasu se nám však nepovedl a museli jsme neustále dotahovat. Konečné skóre plus jeden život pro naše družstvo znamenal druhou příčku a celkem slušnou radost našeho týmu. Velmi výrazně nám pomohly obě žákyně páté třídy, které mohly nastoupit. Po ukončení turnaje nám bylo ještě umožněno zahrát si vybíjenou znovu pro zábavu a příjemně si zkrátit čekání na spoje domů. Jsem rád, že se turnaj mohl konat a děti si mohly vyzkoušet atmosféru turnaje. Hrály opravdu dobře. A dostali jsme velkou pochvalu. Sice ne během turnaje, ale ještě předním. Děti si totiž čekán na spoj v Lanškrouně zkrátily házením, což velmi ocenili přihlížející řidiči. Pochválily děti za to, že nekoukají do telefonů, ale touhu se hýbat a bavit se společně. S tím mohu jen souhlasit. Jen tak dál.

Okrskové kolo ve vybíjené 2022
Okrskové kolo ve vybíjené 2022
Okrskové kolo ve vybíjené 2022
Okrskové kolo ve vybíjené 2022
Okrskové kolo ve vybíjené 2022
Okrskové kolo ve vybíjené 2022
Okrskové kolo ve vybíjené 2022


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů