Drobečková navigace

Úvod > Škola > Aktuality > Pasování na čtenáře

Pasování na čtenářeDatum konání:
16.6.2022

Pasování na čtenář

Čas letí jako voda a prvňáčci budou co nevidět uzavírat svůj první školní rok. A protože už umí všechna písmenka a dokážou vše přečíst, mohla přijít ta slavnostní chvíle - pasování na čtenáře. Vydali jsme se tedy na návštěvu do Městské knihovny v Lanškrouně, kde si pro ně paní knihovnice připravily několik úkolů. Po jejich splnění se děti pokusily kouzelným zaříkávadlem přivolat královnu Abecedku. Povedlo se. Ta se jim zjevila s mečem v ruce a všechny slavnostně pasovala na čtenáře. Kromě tohoto úžasného zážitku se děti seznámily s chodem knihovny a mohly si půjčit knihu domů.

Hezké dopoledne jsme zakončili sladkou tečkou - výbornou zmrzlinou.

Pasování na čtenáře
Pasování na čtenáře
Pasování na čtenáře
Pasování na čtenáře
Pasování na čtenáře
Pasování na čtenáře
Pasování na čtenáře
Pasování na čtenáře
Pasování na čtenáře
Pasování na čtenáře
Pasování na čtenáře
Pasování na čtenáře
Pasování na čtenáře
Pasování na čtenáře
Pasování na čtenáře
Pasování na čtenáře