Drobečková navigace

Úvod > Škola > Aktuality > Pasování na čtenáře 2023

Pasování na čtenáře 2023Datum konání:
8.6.2023
Pasování na čtenáře se uskutečnilo v lanškrounské knihovně 8. června. Na tuto událost jsme se velmi těšili, protože radost z toho, že už umíme číst a čteme knihy, je obrovská.
Lanškrounskou knihovnu jsme si prohlédli, splnili jsme lehké i těžší úkoly a za odměnu jsme si mohli přivolat královnu Abecedku. Když přišla v krásných dlouhých šatech, všichni jsme byli potichu jako myšky a čekali, co se bude dít. Královna všechny žáky
pasovala opravdovým mečem na čtenáře, a také každý dostal dáreček v podobě knihy Křeček v letu a pamětní list. Školní rok pomalu doznívá, ze školkových dětí se staly opravdoví školáci a já jim přeji, aby si o prázdninách oddechli třeba s knihou v ruce na zahrádce na dece...
 
Pasování na čtenáře
Pasování na čtenáře
Pasování na čtenáře