Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Škola > Aktuality > Pernštejni - doba husická

Pernštejni - doba husickáDatum konání:
10.11.2015

Po roce se k nám opět představili zástupci skupiny šermířů Pernštejni. Ve svém programu nás vrátili o pětset let zpátky. Vyčerpávajícím způsobem nám popsali zbraně, kterými husité bránili své myšlenky. Také nám předvedli něco ze svého šermířského umění. Dobu husickou nám dokázali ukázat opravdu velmi zblízka.

Pernštejni - doba husická  Pernštejni - doba husická  Pernštejni - doba husická  Pernštejni - doba husická  Pernštejni - doba husická  Pernštejni - doba husická  Pernštejni - doba husická  Pernštejni - doba husická  Pernštejni - doba husická  Pernštejni - doba husická  Pernštejni - doba husická  Pernštejni - doba husická


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů