Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Škola > Aktuality > Pokračování distanční výuky

Pokračování distanční výukyDatum konání:
30.10.2020

Základní škola Jindřicha Pravečka, Výprachtice,

okres Ústí nad Orlicí, 561 34, Výprachtice 390

Vážení rodiče a žáci,

i když jsme doufali v návrat dětí do školy po podzimních prázdninách, bohužel se tak nestane. Nadále tedy budeme pokračovat v distanční výuce s právy i povinnostmi jako doposud. Pro úplnost přikládáme znovu pravidla pro tento typ výuky na naší škole.

Žáci 1. – 9. ročníků využívají k distanční výuce Google meet nebo Školu online. Všichni žáci mají zřízeny účty na googlu  jmeno.prijmeni@zsvyprachtice.cz  

Výuka probíhá  on-line nebo off-line.

Distanční výuka je povinná. Účast na on-line hodinách je zaznamenávána (neúčast rodiče omlouvají  ve Škole online).

Škola chce využít aktuální nabídky společnosti T-Mobile na datové SIM karty zdarma pro žáky, kteří mají problém s internetovým připojením (nabídka max 20-ti karet na školu). Budeme rádi, když se nám v případě potřeby ozvete přes třídní učitele. Pokud budete mít jakékoliv technické problémy, kontaktujte co nejdříve třídního učitele, abychom je mohli okamžitě řešit. 

Věříme, že tuto nelehkou dobu zvládneme. Těšíme se na brzký návrat do školních lavic a ke klasické výuce.

Kolektiv pedagogů základní školy.