Drobečková navigace

Úvod > Škola > Aktuality > Požární ochrana očima dětí a mládeže

Požární ochrana očima dětí a mládežeDatum konání:
29.5.2020

Požární ochrana očima dětí a mládeže

    Ani v době virové naši žáci nezaháleli a zúčastnili se 46. ročníku výtvarné a literární soutěže Požární ochrana očima dětí a mládeže. Prozatím známe výsledky okresního kola. Ve výtvarné části získal 3. místo v kategorii ZŠ1 Adam Grund a v kategorii ZŠ4 Saša Fišer. Ani naši mladí spisovatelé se neztratili. V kategorii L2 se na 2. příčce umístila Alena Kristková. Kategorii L3 naše děvčata téměř ovládla. První místo obsadila Gabriela Vodehnalová, druhé pak Valerie Pfeiferová.

    Všem ze srdce gratulujeme. Jsme na Vás moc pyšní!  A čtenářům přejeme příjemné chvilky u čtení oceněných literárních počinů.

Adam Grund Saša Fišer Výsledková listina Výsledková listina

oceněné texty

Hasička

Hrdina                                 

Mám srdce hasiče