Drobečková navigace

Úvod > Škola > Aktuality > Požární ochrana očima dětí a mládeže 2019

Požární ochrana očima dětí a mládeže 2019Datum konání:
11.4.2019

Požární ochrana očima dětí a mládeže 2019

    Dne 11. 4. 2019 se ve Výprachticích konalo slavnostní vyhlášení výsledků okresního kola v literárně - výtvarné soutěži Požární ochrana očima dětí a mládeže. Vyhodnoceny byly vždy 3 nejlepší práce ve všech kategoriích (celkem své dílo odevzdalo více než 1200 dětí). Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska uspořádalo již 45. ročník tohoto kreativního zápolení.

   Sál v penzionu U Jána doslova praskal ve švech. Na slavnostní ceremoniál se sjelo více než 40 oceněných s doprovodem. Bylo krásné pozorovat hrdost a dojetí v očích rodičů, učitelů i dětí.

    A radost naší školy byla několikanásobná. V literární části se na první příčce umístila Vendula Medková s prací „Proč?“. Druhé místo obsadila Tereza Nápravníková a její příběh „Příchozí zpráva“. Ani ve výtvarných kategoriích jsme nezůstali stát stranou. Hasičské auto Saši Fišera okouzlilo porotu a získalo první místo. A dech beroucí postava hasiče suchým pastelem vynesla Gabriele Injajevové stříbro.

    Všechny oceněné práce postupují do krajského kola, kde budou bojovat o postup do závěrečného kola republikového. Všem budeme držet palce a moc děkuje za výbornou reprezentaci naší školy.

Požární ochrana očima dětí 2019 Požární ochrana očima dětí 2019 Požární ochrana očima dětí 2019 Požární ochrana očima dětí 2019 Požární ochrana očima dětí 2019 Požární ochrana očima dětí 2019 Požární ochrana očima dětí 2019 Požární ochrana očima dětí 2019 Požární ochrana očima dětí 2019 uprDSC03178.jpg Požární ochrana očima dětí 2019 Požární ochrana očima dětí 2019

 


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů