Úvod > Škola > Aktuality > Přátelské utkání ve vybíjené

Přátelské utkání ve vybíjené

Přátelské utkání ve vybíjené

Ve čtvrtek 25. 10. 2018 k nám do školy zavítali bývalí žáci naší nové paní ředitelky. Páťáci ze ZŠ Smetanova Lanškroun přijeli do Výprachtic nejen na kukandu, ale také poměřit své dovednosti ve vybíjené se svými vrstevníky z naší školy. Utkání bylo velice napínavé, a po celou dobu boje se bylo na co dívat. Výprachtické děti zdolaly Lanškrouňáky ve třech zápasech s naprostým přehledem. Poražení byli z prohry chviličku smutní, odjížděli však s úsměvem na tváři. Věříme, že se jim u nás líbilo a že se s nimi v brzké době zase při jakékoli příležitosti uvidíme.

utkání ve vybíjené utkání ve vybíjené utkání ve vybíjené utkání ve vybíjené utkání ve vybíjené utkání ve vybíjené utkání ve vybíjené utkání ve vybíjené utkání ve vybíjené