Úvod > Škola > Aktuality > Přehlídka strojírenských firem

Přehlídka strojírenských firem

24.1.2019

Přemýšlíte nad volbou technického oboru vzdělání?

Váháte jakou školu vybrat?

Jaké bude Vaše uplatnění na trhu práce?

Přesně na tyto otázky pomohla žákům naší školy odpovědět Přehlídka strojírenských firem. Setkání se konalo 24. 1. 2019 v Ústí nad Orlicí. Organizace se ujala Krajská hospodářská komora Pardubického kraje ve spolupráci s Úřadem práce v Ústí nad Orlicí. Přehlídky se zúčastnili zástupci významných zaměstnavatelů celého regionu. Všichni ochotně poskytovali informace o možnostech pracovního uplatnění v jejich společnostech. Účastnili se též zástupci škol poskytujících vzdělání v souvisejících technických oborech.

Z naší školy tuto přehlídku navštívili žáci 8. třídy. Nasbírali jistě mnoho informací, které jim pomohou při následném výběru jejich budoucího povolání.

Přehlídka strojírenských firem Přehlídka strojírenských firem Přehlídka strojírenských firem Přehlídka strojírenských firemPřehlídka strojírenských firem