Úvod > Škola > Aktuality > Příprava našich žáků na soutěž Techné 2018

Příprava našich žáků na soutěž Techné 2018

Příprava našich žáků na soutěž Techné 2018

Ve dnech 24. 10., 31. 10. a 7. 11. 2018 proběhne příprava našich žáků na soutěž Techné 2018, kterou pořádá firma Bühler CZ s. r. o., Žamberk. Cílem této přípravy je vytvořit výrobek z jakékoliv stavebnice, s nímž budeme naši školu reprezentovat. Soutěž se uskuteční 10. 11. 2018 v prostorách firmy. Budeme našim žákům držet pěsti, aby se jim podařilo svým výtvorem ohromit odbornou komisi.