Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Škola > Aktuality > Příprava našich žáků na soutěž Techné 2018

Příprava našich žáků na soutěž Techné 2018Datum konání:
24.10.2018

Příprava našich žáků na soutěž Techné 2018

Ve dnech 24. 10., 31. 10. a 7. 11. 2018 proběhne příprava našich žáků na soutěž Techné 2018, kterou pořádá firma Bühler CZ s. r. o., Žamberk. Cílem této přípravy je vytvořit výrobek z jakékoliv stavebnice, s nímž budeme naši školu reprezentovat. Soutěž se uskuteční 10. 11. 2018 v prostorách firmy. Budeme našim žákům držet pěsti, aby se jim podařilo svým výtvorem ohromit odbornou komisi.

příprava na Techné příprava na Techné příprava na Techné příprava na Techné příprava na Techné příprava na Techné příprava na Techné příprava na Techné příprava na Techné příprava na Techné příprava na Techné


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů