Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Škola > Aktuality > Přivítali jsme prvňáčky

Přivítali jsme prvňáčkyDatum konání:
3.9.2018

3. září jsem přivítali naše nejmenší školáčky. Jedenáct natěšených kluků a holčiček přišlo v doprovodu rodičů do pralesa. Nevěříte? Pralesem je jejich třída, kterou pro ně připravila paní učitelka Blanka Štraufová. Číhají na ně houpající opice a úkoly, jež budou plnit během celého školního roku.

První den byl pro naše žáčky plný nových zážitků. Děti se naučily první písničku, kterou předvedly i s pohybovým doprovodem rodičům, třídily ovoce a zeleninu. To byla pro naše žáčky hračka. Nejtěžší úkol měli před sebou. Podepsat se do místní kroniky. Děti ho ale zvládly na jedničku.

My jim přejeme, aby se jim ve škole dařilo.

Prvňáčci ve škole Prvňáčci ve škole Prvňáčci ve škole Prvňáčci ve škole Prvňáčci ve škole Prvňáčci ve škole Prvňáčci ve škole Prvňáčci ve škole Prvňáčci ve škole Prvňáčci ve škole

Text+foto Romana Prokopová