Drobečková navigace

Úvod > Škola > Aktuality > Projekt "Hledá se horský vůdce"

Projekt "Hledá se horský vůdce"Datum konání:
8.11.2021
Datum ukončení:
11.11.2021

Projekt "Hledá se horský vůdce"

V minulém týdnu (8. – 10. 11.) si žáci vyzkoušeli skupinovou výuku v rámci projektu "Hledá se horského vůdce". Školní projekt byl zaměřen na blízké okolí. Žáci si nejprve vyzkoušeli svoji fyzickou kondici. Běháním do schodů jsme imitovali horský výstup. Nejvytrvalejší našlapali i přes 400 výškových metrů za 45 či za 50 minut. Ve středu žáci absolvovali skupinovou výuku napříč ročníky.  Ve skupinách pracovali na tématech z fyziky, matematiky, přírodopisu, hudební výchovy, zeměpisu, německého, anglického a českého jazyka. Žáci prvního stupně postupně pracovali v oblastech českého jazyka, matematiky, prvouky a přírodovědy. Dle ohlasů samotných žáků se jim projektový den líbil a snad si ho zase někdy zopakujeme.

Chtěl bych moc poděkovat všem žákům za nasazení v pohybové aktivitě. Moc nás všechny potěšilo, že tuto netradiční aktivitu pojala drtivá většina poctivě. Uznání je na místě i proto, že se během výstupu nikdo nezranil. Což někteří zlí jazykové předpovídali. Naštěstí mylně.

Nejlepším běžcem se stal Jakub Jirásek, který nastoupal 435 výškových metrů. Nejlepší dívkou z druhého stupně byla Lucie Grossmanová. K nejlepším běžcům z prvního stupně pařili Mia Motlová s Amálkou Marešovou a Filip Marek. A kdo se stal naším horským vůdcem? Svůj život bychom vložili do rukou Elišky Chládkové.

 

Projekt "Hledá se horský vůdce" Projekt "Hledá se horský vůdce" Projekt "Hledá se horský vůdce" Projekt "Hledá se horský vůdce" Projekt "Hledá se horský vůdce" Projekt "Hledá se horský vůdce" Projekt "Hledá se horský vůdce" Projekt "Hledá se horský vůdce" Projekt "Hledá se horský vůdce" Projekt "Hledá se horský vůdce" Projekt "Hledá se horský vůdce" Projekt "Hledá se horský vůdce" Projekt "Hledá se horský vůdce" vítězné družstvo Projekt "Hledá se horský vůdce" Projekt "Hledá se horský vůdce" nejlepší žákyně v běhu Projekt "Hledá se horský vůdce" nejlepší běžec Projekt "Hledá se horský vůdce" celkový vítěz Projekt "Hledá se horský vůdce" pasování vítěze