Drobečková navigace

Úvod > Škola > Aktuality > Projekt Hrdá škola

Projekt Hrdá školaDatum konání:
25.4.2023

Projekt Hrdá škola pokračoval hned dvěma velmi pěknými dny.

Ten první, „DEN DVOJČAT“, jsme spojili s předáváním pololetního vysvědčení.

Žáci měli jedinečnou příležitost stát se dvojčaty. Stejný účes, vystupování, hlášky...

Deváťáci připravili pro malé školáky zábavné dopoledne. Dvojčata plnila úkoly a skvěle se bavila. Bezva den, okořeněný vysvědčením.

 

Druhým byl „DEN ŠÍLENÝCH ÚČESŮ“. Žáci i učitelé měli možnost vytvořit originální účes, kterým by doslova šokovali okolí! Upustili uzdu své fantazii a vymysleli takové vlasové kreace, které na ulici jen tak neuvidíte. Využili i různých pomůcek. Parůžky, autíčka, lego kostičky, pavouky, bonbony, plastové příbory, PET lahve, vatu, stříbrné a barevné spreje a spoustu tužícího gelu. Tyto doplňky daly účesům teprve ten pravý šmrnc!

A byly opravdu úchvatné…

Velkou pochvalu si zaslouží nejen děti, ale určitě i maminky.

 

DEN ŠÍLENÝCH ÚČESŮ
DEN ŠÍLENÝCH ÚČESŮ
DEN ŠÍLENÝCH ÚČESŮ