Drobečková navigace

Úvod > Škola > Aktuality > Projektový den na Letohradském soukromém gymnáziu

Projektový den na Letohradském soukromém gymnáziuDatum konání:
22.11.2022

Projektový den na Letohradském soukromém gymnáziu

ZŠ Jindřicha Pravečka Výprachtice v rámci přípravy žáků na budoucí povolání navázala spolupráci s LSG Letohrad. Tato spolupráce spočívá v realizaci projektových dnů, při kterých žáci IX. třídy naší školy navštíví LSG Letohrad, kde je pro ně připraven program.  Na oplátku studenti letohradské školy zavítají na naši školu, aby si vyzkoušeli práce ve školních dílnách, keramické dílně a školní kuchyňce.

     Jeden z projektových dnů se konal 22. 11. 2022. Pro žáky byl připraven program v Městské knihovně Letohrad, v chemické laboratoři, kde si z lepidla Herkules vyrobili skákající míček, a ve fyzikální laboratoři, kde zkoumali vlastnosti magnetismu. Při návštěvě LSG Letohrad si žáci měli možnost prohlédnout i ostatní prostory školy. 

     Činnosti, které pro nás byly v tomto projektovém dni připraveny, se žákům velice líbily a všichni se těšíme na návštěvu letohradských studentů u nás.

 

 

Projektový den s LSG
Projektový den s LSG
Projektový den s LSG
Projektový den s LSG
Projektový den s LSG
Projektový den s LSG
Projektový den s LSG
Projektový den s LSG
Projektový den s LSG
Projektový den s LSG
Projektový den s LSG
Projektový den s LSG
Projektový den s LSG
Projektový den s LSG
Projektový den s LSG
Projektový den s LSG
Projektový den s LSG