Drobečková navigace

Úvod > Škola > Aktuality > Projektový den na SOŠ a SOÚ Lanškroun

Projektový den na SOŠ a SOÚ LanškrounDatum konání:
28.3.2019

     28. 3. 2019 se vybraní žáci 7. a 8. třídy zúčastnili projektového dne v rámci projektu I-KAP na SOŠ a SOÚ Lanškroun.  I-KAP je projekt na podporu rozvoje polytechnického vzdělávání, který je realizován v rámci Operačního programu Výzkum, vývoj a vzdělávání.

     Tématem tohoto projektového dne bylo osvojení si základů programování micro:bitů. Nejprve děti získaly informace o učebních a studijních oborech na SOŠ a SOÚ Lanškroun.  Další částí projektového dne bylo seznámení se se stavebnicí  move mini. Pomocí níž se žáci naučili základy naprogramování micro:bitu. Naprogramovali kalkulačku, spárovali micro:bit s mobilním telefonem. Vše si vyzkoušeli na vozítku, které bylo ze stavebnice move mini sestrojeno a mobilním telefonem ovládáno.

     Projektový den byl velice zdařilý a všichni odcházeli spokojeni.

 

Projektový den na SOŠ a SOÚ Lanškroun Projektový den na SOŠ a SOÚ Lanškroun Projektový den na SOŠ a SOÚ Lanškroun Projektový den na SOŠ a SOÚ Lanškroun Projektový den na SOŠ a SOÚ Lanškroun Projektový den na SOŠ a SOÚ Lanškroun Projektový den na SOŠ a SOÚ Lanškroun

 


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů