Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Škola > Aktuality > PROJEKTOVÝ DEN NA SOŠ a SOÚ Lanškroun 2019

PROJEKTOVÝ DEN NA SOŠ a SOÚ Lanškroun 2019Datum konání:
27.9.2019

27. 9. 2019 se vybraní žáci naší školy zúčastnili druhého projektového dne v rámci projektu I-KAP na SOŠ a SOÚ Lanškroun. Projektový den byl zaměřen na programování robotů. Nejprve se děti seznámily se základními pojmy a rozdělením robotů podle jejich manipulačních schopností a stupňů volnosti.  Dále jim byly objasněny rozdíly mezi manipulátory a roboty.  Následovala ukázka činnosti pěti a šestiosých robotů. Možnost vyzkoušet si ovládání těchto robotů a jejich programování všechny nadchla. Žákům se projektový den velice líbil a jistě se již těší na další.

Projekt I-KAP Projekt I-KAP Projekt I-KAP Projekt I-KAP Projekt I-KAP Projekt I-KAP Projekt I-KAP Projekt I-KAP Projekt I-KAP Projekt I-KAP Projekt I-KAP Projekt I-KAP