Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Škola > Aktuality > Projektový den s žáky z Horních Heřmanic

Projektový den s žáky z Horních HeřmanicDatum konání:
22.6.2021

Projektový den se žáky z Horních Heřmanic

Žáci z Heřmanic navštívili naši školu již podruhé. Při první návštěvě si školu prohlédli a zúčastnili se výuky českého jazyka v páté třídě. Druhá návštěva se nesla v tvůrčím duchu. Vytvářeli nejrůznější předměty v keramické dílně, které poslouží jako ozdoby zdí nebo dárky nejbližším. V dílně dřevo–kovo si vyrobili stojánek na ubrousky. Někteří dostlali poprvé možnost se s touto činností seznámit.

Projektové dny se velmi vydařily. Budeme se těšit na další spolupráci.

Projektový den s žáky z Horních Heřmanic Projektový den s žáky z Horních Heřmanic Projektový den s žáky z Horních Heřmanic Projektový den s žáky z Horních Heřmanic Projektový den s žáky z Horních Heřmanic Projektový den s žáky z Horních Heřmanic Projektový den s žáky z Horních Heřmanic Projektový den s žáky z Horních Heřmanic Projektový den s žáky z Horních Heřmanic