Drobečková navigace

Úvod > Škola > Aktuality > První školní den ve školní, roce 2021/2022

První školní den ve školní, roce 2021/2022Datum konání:
1.9.2021

První školní den

1. září nastává po letních prázdninách pro děti velká změna. Vracejí se do školních lavic a žáci 1. ročníku tuto cestu absolvovali poprvé za doprovodu svých rodičů. Uvítali jsme 9 prvňáčků – tři slečny a šest mladíků. Pozdravit je přišla paní ředitelka Romana Prokopová, pan zástupce Jiří Formánek, pan starosta Luděk Skalický a paní vychovatelka Alena Nožková. Pro děti byl připraven krátký program, během kterého předvedly některé ze svých dovedností, zazpívaly si písničku a byly zahrnuty spoustou dárků na uvítanou.

Na jejich školní cestě jim přejeme mnoho radosti, smíchu, úspěchů a co nejméně zakopnutí.

1. zari 1. zari 2.