Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Škola > Aktuality > Radní pardubického kraje ve škole

Radní pardubického kraje ve školeDatum konání:
24.6.2021

RADNÍ PARDUBICKÉHO KRAJE U NÁS VE ŠKOLE

V listopadu jsme Vás informovali o úspěchu našich deváťáků, kteří vybojovali titul nejpilnějších studentů cizích jazyků v ČR v soutěži WocaBee. Celosvětově aplikaci již vyzkoušelo přes 300 000 žáků.

16. června přijel našim deváťákům popřát radní Pardubického kraje pro oblast školství Josef Kozel, starosta města Lanškrouna Radim Vetchý a starosta obce Výprachtice Luděk Skalický. Pan učitel M. Moravec naši návštěvu seznámil s aplikací a průběhem soutěže. Program obohatili žáci pod vedením pana učitel  bravurním hudebním vystoupením.

Příjemné odpoledne jsme zakončili prohlídkou nových odborných učeben.

Radní pardubického kraje ve škole Radní pardubického kraje ve škole Radní pardubického kraje ve škole Radní pardubického kraje ve škole Radní pardubického kraje ve škole Radní pardubického kraje ve škole