Úvod > Škola > Aktuality > Radní pardubického kraje ve škole

Radní pardubického kraje ve škole

24.6.2021

RADNÍ PARDUBICKÉHO KRAJE U NÁS VE ŠKOLE

V listopadu jsme Vás informovali o úspěchu našich deváťáků, kteří vybojovali titul nejpilnějších studentů cizích jazyků v ČR v soutěži WocaBee. Celosvětově aplikaci již vyzkoušelo přes 300 000 žáků.

16. června přijel našim deváťákům popřát radní Pardubického kraje pro oblast školství Josef Kozel, starosta města Lanškrouna Radim Vetchý a starosta obce Výprachtice Luděk Skalický. Pan učitel M. Moravec naši návštěvu seznámil s aplikací a průběhem soutěže. Program obohatili žáci pod vedením pana učitel  bravurním hudebním vystoupením.

Příjemné odpoledne jsme zakončili prohlídkou nových odborných učeben.