Drobečková navigace

Úvod > Škola > Aktuality > REKONSTRUKCE PODLAHY

REKONSTRUKCE PODLAHYDatum konání:
23.11.2020

REKONSTRUKCE PODLAHY

Dny, kdy jsou žáci na distančním vzdělávání jsme využili na opravy a rekonstrukce tříd.

Podlaha ve čtvrté třídě byla již nevyhovující a velmi poškozená. Nechali jsme ji kompletně vyměnit firmou Podlahy Sedláčkovi. Nová vinylová podlaha bude splňovat náročné požadavky podlahové krytiny ve škole. Je zdravotně nezávadná, ideální pro alergiky, velmi odolná vůči poškrábání, skvrnám, zářezům, vlhkosti. Další výbornou vlastností je protiskluzovost. Vinyl má také velmi dobré akustické vlastnosti. Tepelný izolant je příjemný i na dotek. Je možné ho renovovat. Nenáročnou údržbu přivítají i paní uklízečky. Žáci se mají opět na co těšit.

Další změnu přivítají nejen žáci, ale i učitelé v sedmé třídě. Zde došlo k úpravě interaktivní tabule, kterou pan školník s panem Tenenkem demontovali ze zadní části třídy a přemístili ji logicky do čela učebny. Pan školník učebnu vymaloval, už ji čeká pouze nová podlaha, tak někdy příště.

Dokončení montáže osoušečů

Naše škola zakoupila 11 kusů vysoušečů, které nahrazují papírové utěrky na toaletách. Osoušeče rukou mají bezdotykový provoz. Jsou pevně instalovány na stěny toalet. Inovativní design a síla osoušeče poskytne žákům maximální komfort. Vlivem vysokého tlaku teplého vzduchu je voda z rukou stírána a odpařována. Proudění vzduchu zajišťuje výfukový otvor, který je umístěn ve spodní části sušícího přístroje. Jakmile odtáhnou žáci ruce od vysoušeče, přístroj se automaticky vypne. S instalací nám pomohl pan Beneš, kterému touto cestou děkujeme.

Rekonstrukce 2020 Rekonstrukce 2020 Rekonstrukce podlahy Rekonstrukce podlahy Rekonstrukce podlahy Rekonstrukce podlahy Rekonstrukce podlahy Rekonstrukce podlahy Rekonstrukce podlahy