Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Škola > Aktuality > Šestá třída na výletě v Milovicích

Šestá třída na výletě v MilovicíchDatum konání:
19.6.2019

    Ve středu 19. 6. jsme se vydali na dalekou cestu do Milovic. Přestupovali jsme snad tisíckrát, ale vidina zábavního parku Mirakulum nás hnala kupředu.

    Park nás svojí rozlohou a originalitou úplně okouzlil. Děti si vyzkoušely snad každou herní aktivitu. Čekaly na nás obří trampolíny, houpačky, lanová centra, prolézačky, podzemní chodby, skluzavky a tobogány. Celý den nás sužovalo velké horko. Útočiště jsme nalezli ve Vodním světě. Atrakci dominuje velký vodopád zásobující celý tento systém vodou. Z jezírka pod ním se do všech stran rozbíhají potůčky a říčky, které děti mohou pomocí hrází zastavovat, tvořit tůně a měnit směr jejich toku. Druhá část využívá moment překvapení. Jsou zde ve výšce rozmístěné kyblíky. Ty se postupně plní vodou a v náhodném pořadí se převracejí a polévají kohokoliv, kdo stojí pod nimi.

     Společný výlet jsme si opravdu užili. Na zpáteční cestě již padaly návrhy, kam budou příště směřovat naše kroky.

Výlet 6.třída Výlet 6. třída Výlet 6. třída Výlet 6. třída Výlet 6. třída Výlet 6. třída Výlet 6. třída Výlet 6. třída Výlet 6. třída Výlet 6. třída Výlet 6. třída Výlet 6. třída Výlet 6. třída Výlet 6. třída Výlet 6. třída Výlet 6. třída Výlet 6. třída Výlet 6. třída Výlet 6. třída Výlet 6. třída Výlet 6. třída

 


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů