Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Škola > Aktuality > Škola odpovědného spotřebitele - Aisis

Škola odpovědného spotřebitele - AisisDatum konání:
3.11.2015

Naše škola se zapojila do projektu Aisis - Škola odpovědného spotřebitele. Projekt je určen žákům osmých a devátých tříd a pedagogům školy. Po dva dny se budou žáci učit jaká mají práva a povinnosti jako spotřebitelé. V pracovních dílnách se učí, jak rozpoznat klamavou reklamu, jaké mají možnosti při reklamaci zboží, kdy mají nárok na slevu atd. Jeden den projektu je určen i pedagogům školy. Tento den je naplánován na 13.11. Děti mají ředitelské volno.

Projekt odpovědný spotřebitel  Projekt odpovědný spotřebitel  Projekt odpovědný spotřebitel

více foto zde


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů.