Úvod > Škola > Aktuality > Školení pedagogického sboru

Školení pedagogického sboru

Naši pedagogové se na společném školení seznámili s úpravou fotografií. Seminář vedl Jakub Šmolík. Princip funkce fotoaparátu a pojmy jako luminografie, zlatý řez, pravidlo třetin, nakloněný horizont, rámování obrazu, plány obrazu, rytmus, srostlice, nastavení clony…jsou nám již jasné. Seminář nám ukázal, jak správně fotografovat. Poznatky využijeme při fotografování školních, ale i soukromých akcí. Den nám zpříjemnily naše paní kuchařky spolu s Darinou Karvaivou, které nám uvařily báječný oběd. Měli jsme tak možnost vyzkoušet a zaběhnout školní kuchyňku.

Školení digitální fotografie Školení digitální fotografie Školení digitální fotografie Školení digitální fotografie Školení digitální fotografie