Drobečková navigace

Úvod > Škola > Aktuality > Slalom na LVK

Slalom na LVKDatum konání:
18.1.2019

Slalom na LVK

Děti se nemohly dočkat posledního dne lyžařského výcvikového kurzu. Ptáte se proč? Čekal je slalom. Závodu se zúčastnili lyžaři 1. a 2. družstva. Žáci byli nervózní, ale připraveni podat nejlepší výkon, tedy zajet slalom v co nejkratším čase. Každé družstvo bylo hodnoceno zvlášť, aby byl závod v duchu fair play. Po ukončení slalomu začaly mezi závodníky panovat polemiky o tom, kdo bude stát na „bedně“. Slavnostní vyhlášení vítězů však proběhlo až v pondělí v teple a klidu na půdě naší základní školy. Nejúspěšnější sportovci obdrželi diplomy a odměny a sklidili veliký potlesk a uznání od svých soupeřů.

Výsledky slalomu:

Družstvo 1.

1. místo - Filip Helbich (5. ročník)

2. místo - Lucie Grossmannová  (5. ročník)

3. místo - Petr Indra (5. ročník)

 

Družstvo 2.

1. místo - Sabina Matějková (5. ročník)

2. místo - Sára Hochová (5. ročník)

3. místo - Patrik Pfeifer (5. ročník)

 

Ještě jednou gratuluji!!!  Jen tak dál …

Medailisté slalomu Medailisté slalomu Medailisté slalomu Medailisté slalomu Medailisté slalomu Medailisté slalomu Medailisté slalomu Medailisté slalomu Medailisté slalomu Medailisté slalomu Medailisté slalomu Medailisté slalomu Medailisté slalomu Medailisté slalomu


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů