Drobečková navigace

Úvod > Škola > Aktuality > Slalom na LVK 2020

Slalom na LVK 2020Datum konání:
23.1.2020

    Poslední den lyžařského výcvikového kurzu se uskutečnil slalom. Žáci se na tento okamžik velice těšili. Všichni se samozřejmě snažili zajet slalom v co čase. Při vyhodnocení slalomu byli malí lyžaři rozděleni do dvou kategorií – dívky a chlapci. Slavnostní vyhlášení vítězů proběhlo 30. ledna. V tento den jsme také zhlédli fotografie a videa pořízená během výcviku. Při této akci jsme se ze srdce zasmáli a zavzpomínali. Nejúspěšnějším sportovcům byly předány diplomy a odměny.

Výsledky slalomu:

Chlapci

1. místo – Radek Báča (4. ročník)

2. místo – Petr Chládek (5. ročník)

3. místo – Radim Chládek (3. ročník)

 

Dívky

1. místo – Karolína Hanzlíčková (5. ročník)

2. místo – Lucie Jandejsková (4. ročník)

3. místo – Tereza Ullrichová (4. ročník)

 

    Zvláštní cena za „ohleduplnost a udržení nervů na uzdě“ byla udělena Petru Smejkalovi, kterému slalom nevědomky pokazila malá holčička.

   Na závěr bych chtěla všem našim sportovcům popřát mnoho krásných zážitků při lyžování…