Úvod > Škola > Aktuality > Slalom na LVK

Slalom na LVK

18.1.2019

Slalom na LVK

Děti se nemohly dočkat posledního dne lyžařského výcvikového kurzu. Ptáte se proč? Čekal je slalom. Závodu se zúčastnili lyžaři 1. a 2. družstva. Žáci byli nervózní, ale připraveni podat nejlepší výkon, tedy zajet slalom v co nejkratším čase. Každé družstvo bylo hodnoceno zvlášť, aby byl závod v duchu fair play. Po ukončení slalomu začaly mezi závodníky panovat polemiky o tom, kdo bude stát na „bedně“. Slavnostní vyhlášení vítězů však proběhlo až v pondělí v teple a klidu na půdě naší základní školy. Nejúspěšnější sportovci obdrželi diplomy a odměny a sklidili veliký potlesk a uznání od svých soupeřů.

Výsledky slalomu:

Družstvo 1.

1. místo - Filip Helbich (5. ročník)

2. místo - Lucie Grossmannová  (5. ročník)

3. místo - Petr Indra (5. ročník)

Družstvo 2.

1. místo - Sabina Matějková (5. ročník)

2. místo - Sára Hochová (5. ročník)

3. místo - Patrik Pfeifer (5. ročník)

Ještě jednou gratuluji!!!  Jen tak dál …