Drobečková navigace

Úvod > Škola > Aktuality > Slavnostní vyhodnocení projektů Pardubického kraje TECHNOhrátky a ZDRAVOhrátky

Slavnostní vyhodnocení projektů Pardubického kraje TECHNOhrátky a ZDRAVOhrátkyDatum konání:
22.1.2020

Slavnostní vyhodnocení projektů Pardubického kraje TECHNOhrátky a ZDRAVOhrátky

     Ve středu 22. ledna 2020 v sále Jana Kašpara v budově Krajského úřadu Pardubického kraje se konalo slavnostní vyhodnocení projektů Pardubického kraje TECHNOhrátky a ZDRAVOhrátky za rok 2019. Tohoto setkání, na které byli pozváni i zástupci naší školy, se zúčastnil také radní Pardubického kraje Bohumil Bernášek, Václav Kroutil, Hana Štěpánová a Ladislav Valtr, pracovníci krajských odborů školství a zdravotnictví, ředitelé středních i základních škol, zástupci krajského Úřadu práce, krajské Hospodářské komory, Svazu průmyslu a dopravy ČR, významných regionálních firem a krajských zdravotnických zařízení.  

     Na této akci byli oceněni nejúspěšnější účastníci žákovských a studentských soutěží, které tyto projekty již tradičně doprovázejí.

     ZŠ Jindřicha Pravečka Výprachtice získala zvláštní cenu „nejšikovnější škola“. Žáci 9. ročníku se účastnili pěti částí těchto projektů a čtyřikrát dokázali v soutěži manuálních dovedností zvítězit a jednou obsadili druhé místo.

     Příjemnou atmosféru této akce umocnilo smyčcové kvarteto studentů pardubické konzervatoře.

 

Slavnostní vyhodnocení TECHOhrátky Slavnostní vyhodnocení TECHOhrátky Slavnostní vyhodnocení TECHOhrátky


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů