Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Škola > Aktuality > Softbal pro děti, rodiče a zaměstnance školy

Softbal pro děti, rodiče a zaměstnance školyDatum konání:
8.10.2015

Chladnější čtvrteční odpoledne si děti, rodiče a zaměstnanci školy vybrali ke společné zábavě. Jelikož přišlo méně rodičů, než jsme čekali, vytvořili jsme dvě družstva. Družstvo žáků a družstvo v zelených dresech. Žákovské družstvo, které bylo před utkáním velkým favoritem, přišlo nabuzené, odhodlané a připravené udělit zelenému družstvu nováčkovskou daň. Avšak nikdo z přítomných nepochyboval o bojovné náladě staršího družstva a skrytých talentech v něm. To se ukázalo hned v prvních momentech zápasu. Na úvod jsme se všichni seznámili s pravidly hry a zkušenější zástupci družstva žáků ukázali pár herních situací. Po krátké poradě a vysvětlení si důležitých herních činností jsme se vrhli hlava nehlava do zápasu. Družstvo v zelených dresech začínalo na pálce. A musím říci, že jim to šlo velmi dobře. Po první výměně byl stav 3:0 pro zelené. Družstvo žáků a žákyň však na pálce ukázalo, že neprodají svoji kůži zadarmo. Stav vyrovnali a přidali i bod na víc. Stav byl po první směně 3:4 pro družstvo žáků. Druhá pálkařská část se zeleným moc nevyvedla a přidali jen jediný bod. To družstvo žáků nastartovalo k trháku. Stav po druhé směně byl 4:7. Boj dále pokračoval a ve čtvrté směně se dostali zelení do těsného vedení 14:13. Za toho stavu přišla i poslední výměna a družstvo žáků se dostalo na pálku. Zelené družstvo makalo a v rychlém sledu získalo dva auty. Rozhodnout o vítězství se nám, rodičům a zaměstnancům školy, nepodařilo a na kontě družstva žáků se začalo navyšovat skóre. To se nakonec zastavilo na stavu 14:17 ve prospěch žáků. Tu radost z vítězství nelze popsat slovy. Vítězství bylo zasloužené a myslím, že jsme ho soupeři upřímně přáli. Do dalších ročníků budeme pilně trénovat a pak ...... To budete mrkat!

Softbal 2015  Softbal 2015  Sftbal 2015  Softbal 2015  Softbal 2015  Softbal 2015 Softbal 2015  Softbal 2015  Softbal 2015  

Softbal 2015  Softbal 2015  Softbal 2015

Softbal 2015  Softbal 2015  Softbal 2015

více foto zde