Drobečková navigace

Úvod > Škola > Aktuality > Soutěž srdcem spolu

Soutěž srdcem spoluDatum konání:
26.6.2019

Soutěž srdcem spolu

Největší fotbalový turnaj pro žáky základních škol je u konce. Letos se konal již 22. ročník. Ve dvou věkových kategoriích nastupuje do turnaje téměř 80 tisíc chlapců a děvčat ve věku

 6 – 11 let. McDonald´s Cup hraje téměř 4 tisíce základních škol v České republice.

Společnost vyhlásila i přidruženou soutěž Srdcem spolu. Týmy, které neuspějí ve hře, mohou získat cenu díky svým fanouškům. Ti jim posílají své hlasy, vzkazy a videa. Naši fanoušci poslali V.I.P. - Výprachtické in partičce 3418 hlasů. Díky tomu se stala třetím nejúspěšnějším týmem v ČR!

A výhra? Naše škola získala Go Pro 5 kameru. Je prima, když táhneme za jeden provaz.

 

McDonalds - "Srdcem spolu" McDonlads - "Srdcem spolu" McDonlads - "Srdcem spolu" McDonlads - "Srdcem spolu" McDonlads - "Srdcem spolu" McDonlads - "Srdcem spolu" McDonlads - "Srdcem spolu" McDonlads - "Srdcem spolu" McDonlads - "Srdcem spolu"


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů