Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Škola > Aktuality > Spaní ve škole

Spaní ve školeDatum konání:
24.5.2022

Spaní ve škole

Žáci 4. třídy prohlubovali svou odvahu a samostatnost během přespání ve škole z 24. na 25. května. Jejich revírem byla třída, jejich tempo bylo neskutečné, jejich protivníkem byl spánek. Všichni si to moc užili - hrály se hry, jedlo se, promítal se film, došlo i na lekce tance. Druhý den ráno se po vydatné snídani pustili do projektu Třídíme odpad, kde si ucelovali své znalosti. Vše bylo zakončeno skvělou pizzou. Paní učitelka byla velice spokojena, jak se žáci hezky chovali a zase se o něco více semkli dohromady.

 

Bc. Jana Dolečková

Spaní ve škole
Spaní ve škole
Spaní ve škole
Spaní ve škole
Spaní ve škole
Spaní ve škole
Spaní ve škole
Spaní ve škole
Spaní ve škole
Spaní ve škole
Spaní ve škole
Spaní ve škole