Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Škola > Aktuality > Střední školu obchodu, řemesel a služeb

Střední školu obchodu, řemesel a služebDatum konání:
23.11.2018

NÁVŠTĚVA...Deváťáci a osmáci navštívili Střední školu obchodu, řemesel a služeb v Žamberku. A co zde viděli, slyšeli a zažili? Seznámili se s historií školy. Ta sahá do roku 1956. Zajímavostí je, že sídlí na zámku. Nejdůležitější ovšem byla prezentace učebních oborů. Žáci si vyzkoušeli prodávat, zdobit perníčky, být na chvíli cukrářem, barmanem. Viděli práci kuchařů, truhlářů, instalatérů, obráběčů kovů. Podívali se do domava mládeže. Našim žákům se otevřely dveře ke vzdělávání. Motto školy: Vdělávání je hodnota na celý život.

SŠ obchodu, řemesel a služeb Žamberk SŠ obchodu, řemesel a služeb Žamberk SŠ obchodu, řemesel a služeb Žamberk  SŠ obchodu, řemesel a služeb Žamberk SŠ obchodu, řemesel a služeb Žamberk SŠ obchodu, řemesel a služeb Žamberk SŠ obchodu, řemesel a služeb Žamberk SŠ obchodu, řemesel a služeb Žamberk SŠ obchodu, řemesel a služeb Žamberk SŠ obchodu, řemesel a služeb Žamberk SŠ obchodu, řemesel a služeb Žamberk SŠ obchodu, řemesel a služeb Žamberk