Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Škola > Aktuality > Světový den první pomoci

Světový den první pomociDatum konání:
6.9.2017

V rámci Světového dne první pomoci se na lanškrounském náměstí prezentoval integrovaný záchranný systém a Český červený kříž. Naše škola se akce zúčastní již pravidelně. Děti se seznámí se základy resuscitace, se základy první pomoci a také si mohou prohlédnout vystavenou techniku. K významným zástupcům na této akci je také společnost Besip.

Světový den první pomoci  Světový den první pomoci  Světový den první pomoci  Světový den první pomoci  Světový den první pomoci  Světový den první pomoci  Světový den první pomoci  Světový den první pomoci  Světový den první pomoci  Světový den první pomoci  Světový den první pomoci  Světový den první pomoci   Světový den první pomoci  Světový den první pomoci  Světový den první pomoci  Světový den první pomoci  Světový den první pomoci  Světový den první pomoci  Světový den první pomoci  Světový den první pomoci