Drobečková navigace

Úvod > Škola > Aktuality > Talenty pro firmy - T-profi

Talenty pro firmy - T-profiDatum konání:
23.1.2020

    Odborná soutěž Talenty pro firmy (T-profi) je pořádaná Hospodářskou komorou České republiky na podporu posilování polytechnické výuky v oblasti počátečního odborného vzdělávání v České republice vycházejícího z principu vzdělávání pro praxi.

     V letošním roce tato soutěž vstoupila již do svého 5. ročníku. Soutěžní družstvo vždy tvoří 3 žáci V. třídy ZŠ, 3 žáci 2. ročníku SŠ, jeden zástupce firmy a jeden pedagog.

     Družstvo, jehož součástí byli žáci naší školy Adam Režný, Kristián Holubec a Josef Skalický, doplnili studenti SŠOŘS Žamberk. Badatelé soutěžili pod záštitou firmy Bühler CZ Žamberk s. r. o. I přes obrovské nasazení se našemu týmu tentokrát do národního kola soutěže postoupit nepodařilo a my museli uznat, že soupeři byli letos o kousek lepší. Přesto je 4. místo dobrým odrazovým můstkem do dalších let.

T-profi T-profi T-profi