Úvod > Škola > Aktuality > Technohátky Letohrad

Technohátky Letohrad

9.4.2019

TECHNOhrátky

Strojírenství, stavebnictví a geodézie – všechny tyto obory nabízí Průmyslová střední škola Letohrad. V úterý 9. dubna oslovila prostřednictvím projektu TECHNOhrátky Pardubického kraje žáky 8. ročníků z osmi základních škol, mezi kterými byli i žáci ZŠ Jindřicha Pravečka Výprachtice. Otevřely se jim učebny a dílny, v nichž si vyzkoušeli pájení odporů, stavbu klenby, skládání hlavolamů nebo prací s mapami. Součástí této akce byly též soutěže vědomostní (Hej ty, víš to?) a manuální zručnosti. V tomto zápolení se žáci naší školy neztratili. Ve vědomostech sice skončili šestí, ale ve zkoušce manuální zručnosti zvítězili a odvezli si sladkou odměnu.

Technohátky Letohrad Technohátky Letohrad Technohátky Letohrad Technohátky Letohrad Technohátky Letohrad Technohátky Letohrad Technohátky Letohrad Technohátky Letohrad Technohátky Letohrad