Úvod > Škola > Aktuality > TECHNOHRÁTKY 2020

TECHNOHRÁTKY 2020

24.9.2020

Známe vítěze TECHNOHRÁTEK. Projekt technického a odborného vzdělávání v Pardubickém kraji se koná od roku 2013. 25 zapojených středních škol, 12 645 zúčastněných žáků, 117 zapojených základních škol, tak takto zní statistiky.

25. 3. 2020 byla vyhlášena soutěž "Řemeslo doma". Příležitost pro domácí kutily a možnost vyrábět doma věci z kovu, papíru, dřeva, textilu, plastu či stavebnic. Úkolem bylo zaslat fotografii výrobku s popisem, z čeho je vyroben a k čemu slouží. První výtvor, který do soutěže přišel, byl Venom našeho žáka. Ten nastartoval soutěž. Podmínky splnilo 77 artefaktů. Odborná třicetičlenná porota hodnotila zručnost, kreativitu, profesionální úroveň. A my známe vítěze. V kategorii 6. - 7. třída vyhrál Šimon Heger - Andělská křídla. V kategorii 8. - 9. třída zvítězil Matyáš Fiebiger - Venom. Slavnostní vyhlášení proběhlo na Krajském úřadě v Pardubicích v sále Jana Pernera. Ceny byly hodnotné a chlapci z nich měli velkou radost.

My gratulujeme k úspěchu. Máme šikovné žáky, na které jsme vskutku pyšní.

Andělská křídla Andělská křídla II. Screenshot_2020-09-03-12-57-57-218_com.facebook.katana.jpg